Logo Na Mapie Geoportal Krajowy

MPZP Chorzów - sprawdź miejscowy plan miasta Chorzów

Posiadasz działkę lub planujesz zakup działki budowlanej w mieście Chorzów? Przed inwestycją sprawdź zapisy planu zagospodarowania przestrzennego MPZP Chorzów.

Zobacz więcej interesujących tematów. Przejdź na: Geoportal Chorzów.

MPZP Chorzów
Mapa MPZP miasta Chorzów

Co to jest miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego

Miejscowe Plany Zagospodarowania Przestrzennego to podstawowy dokument regulujący przeznaczenie terenu, warunki jego zabudowy i zagospodarowania. Jeżeli planujesz budowę lub zakup działki obowiązkowo sprawdź plan zagospodarowania przestrzennego miasta Chorzów. Dowiedz się Jak sprawdzić miejscowy plan zagospodarowania w Chorzowie.

Logo portalu Ongeo.pl
Analiza dowolnej działki Online w 5 minut.
Raport o terenie - dokument z ponad 50 stronami map i zestawień.

MPZP Chorzów

Zespół specjalistów portalu Na Mapie na bieżąco aktualizuje plany miejscowe w Geoportalu miasta Chorzów i uzupełnia bazę o nowe plany. Rejestr MPZP Chorzów prowadzimy i uzupełniamy skrupulatnie od wielu lat. Znajdziesz w nim obowiązujące plany zagospodarowania przestrzennego z obszaru Chorzowa. Dane o aktualnych planach miejscowych pochodzą z bazy urzędu miasta Chorzów.

Sprawdź, ile planów miejscowych obowiązuje obecnie w mieście Chorzów i jakie plany zostały ostatnio uchwalone.

Sprawdź plan zagospodarowania przestrzennego Chorzów obowiązujący na konkretnej działki w Portalu OnGeo.pl

Z Raportu o terenie dowiesz się, czy dla obszaru wybranej działki jest uchwalony miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, a jeśli tak to:

  • Jakie jest przeznaczenie działki w MPZP,
  • Otrzymasz link do właściwej uchwały MPZP miasta Chorzów z dodatkowymi informacjami,

W Raporcie znajdziesz również szereg istotnych informacji o działce i jej sąsiedztwie, m.in: uzbrojenie terenu w media, informacje z ewidencji gruntów, zagrożenia i uciążliwości oraz otoczenie i dostęp do usług. Zobacz przykładowy Raport o terenie .

Jak pobrać Raport o terenie?

Wejdź na stronę ongeo.pl

Wejdź na stronę internetową ongeo.pl i wybierz zakładkę Raporty o Terenie.

Możesz też kliknąć bezpośrednio w link https://ongeo.pl/raporty .

Wyszukiwanie działki

Wybierz działkę, która Cię interesuje. Możesz to zrobić na jeden z trzech sposobów:

  • znaleźć ją po numerze ewidencyjnym,
  • wpisać adres działki,
  • zaznaczyć działkę na mapie.
Formularz wyboru tematów do analizy

Zdecyduj, które informacje znajdą się w Twoim raporcie.

Opłata za raport przelew on-line

Zatwierdź i opłać Raport o Terenie za pomocą przelewu on-line.

Płacisz tylko za te informacje, które Cię interesują!

Raport o terenie w wygodnym formacie

Pobierz raport, by poznać potencjał działki.

Wystarczy, że klikniesz w link przesłany na maila.

Zobacz jak wygląda przykładowy Raport o terenie.

Statystyki dotyczące planów zagospodarowania przestrzennego Chorzowa

Zestawienie statystyk miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego Chorzowa

0

97 planów zagospodarowania przestrzennego obowiązujące w mieście Chorzów, w tym zawierają się zmiany do planów, uchylenia mpzp Chorzów, wyroki sądów, rozstrzygnięcia nadzorcze i inne.

0 ha

3326 ha to powierzchnia zajmowana przez plany zagospodarowania przestrzennego Chorzowa.

Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego miasta Chorzów - statystyki
Powierzchnia uchwalonych MPZP w mieście Chorzów z podziałem na lata

Rejestr MPZP Chorzów

Poniżej przedstawiamy tabelę rejestr wybranych MPZP Chorzów. Jeżeli chcesz sprawdzić plan dla swojej działki, skorzystaj z usługi Raport o terenie w portalu OnGeo.pl .

Nazwa uchwały MPZPNr uchwałyData uchwalenia
Uchwała nr XLIX/830/2022 Rady Miasta Chorzów z dnia 26 maja 2022 r. w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Chorzów dla części obszaru gminy Chorzów położonego w rejonie ulic Legnickiej, Stacyjnej, Nowej i MetalowcówXLIX/830/202226-5-2022
Uchwała nr XLVIII/804/2022 Rady Miasta Chorzów z dnia 28 kwietnia 2022 r. w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Chorzów dla części obszaru gminy Chorzów położonego w rejonie ulic Głównej i AntoniowskiejXLVIII/804/202228-4-2022
Uchwała nr XLVIII/805/2022 Rady Miasta Chorzów z dnia 28 kwietnia 2022 r. w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla części obszaru miasta Chorzów położonego w rejonie pl. Piastowskiego, ul. Kadeckiej i Alei WycieczkowejXLVIII/805/202228-4-2022
Uchwała nr XLVIII/806/2022 Rady Miasta Chorzów z dnia 28 kwietnia 2022 r. w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Chorzów dla części obszaru gminy Chorzów położonego w rejonie ulic Siemianowickiej i WschodniejXLVIII/806/202228-4-2022
Uchwała nr XLVI/768/2022 Rady Miasta Chorzów z dnia 24 lutego 2022 r. w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Chorzów dla części obszaru gminy Chorzów położonego w rejonie ulic Legnickiej, Stacyjnej, Nowej i MetalowcówXLVI/768/202224-2-2022
Uchwała nr XLVI/767/2022 Rady Miasta Chorzów z dnia 24 lutego 2022 r. w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Chorzów dla części obszaru gminy Chorzów położonego w rejonie ulic Głównej i AntoniowskiejXLVI/767/202224-2-2022

Kto odpowiada za uchwalanie miejscowych planów w Chorzowie?

Za prowadzenie rejestru MPZP Chorzów odpowiada prezydent miasta Chorzów. Do jego obowiązków należy m.in. uchwalanie nowych planów i wprowadzanie zmian do istniejących planów. W przypadkach gdy dla danej działki plan zagospodarowania przestrzennego Chorzów nie obowiązuje, to urząd miasta Chorzów wydaje decyzję o warunkach zabudowy. Dokładna procedura związana z wydawaniem decyzji o warunkach zabudowy w Chorzowie została opisana w artykule: Decyzja o warunkach zabudowy procedura formalna .

Analizuj zmiany zagospodarowania terenu w mieście Chorzów z lotu ptaka dzięki archiwalnym zdjęciom lotniczym!

Chciałbyś zobaczyć, jak zmieniało się zagospodarowanie terenu dla dowolnej działki w mieście Chorzów na przestrzeni lat? Nasza usługa archiwalnego raportu lotniczego pomoże Ci lepiej zrozumieć rozwój terenów objętych planami zagospodarowania Chorzowa. Dzięki unikalnym archiwalnym zdjęciom lotniczym z różnych okresów będziesz mógł śledzić zmiany urbanistyczne, inwestycje publiczne i rozwój dzielnic. Wykorzystaj tę cenną wiedzę i skorzystaj z naszego raportu lotniczego, aby zgłębić historię miejscowych planów i zrozumieć ich wpływ na tereny miasta Chorzów!

Dowiedz się więcej o usłudze: Raport archiwalnych zdjęć lotniczych!

Pobierz wniosek lub zaświadczenie dotyczące MPZP Chorzów